KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746319
nr 1374 6319
Gunnar Johansson, Signerad, komposition. Olja på pannå, 48x68 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:14:30
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)